World Wellness Weekend w Polsce

Cały świat obchodzi święto dobrostanu

W dniach 16-18 września odbędzie się po raz szósty Światowy Weekend Wellness. Polacy mogą znaleźć darmowe aktywności na stronie akcji w swoim języku. Na całym świecie na chętnych, zainteresowanych filozofią wellness, czekają tysiące wydarzeń. Przedsiębiorcy mogli bezpłatnie dołączać do przedsięwzięcia, by promować wśród klientów zdrowie i dbałość o samych siebie.

world-wellness-weekend
AdobeStock

Mapę Światowego Weekendu Wellness w języku polskim można obejrzeć pod adresem map.world-wellness-weekend.org/pl/.

Światowy Weekend Wellness także w Polsce

Na mapie można znaleźć aktywności udostępnione przez hotele, salony i inne obiekty związane ze spa i wellnesss. 

Czytaj więcej: Wellness w hotelu na własnych warunkach

Będą one przez trzy dni dostępne bezpłatnie podczas Światowego Weekendu Wellness.

Impreza potrwa od 16 do 18 września 2022 r.

Promocja zdrowego i dobrego życia 

– W tym roku w akcji weźmie udział rekordowa liczba 139 krajów, a darmowe wydarzenia zaoferuje prawie 5 tys miejsc. W tym roku zrobiliśmy też pierwszy w krok w kierunku promocji święta w Polsce. Cieszę się, że dwa hotele od razu zdecydowały się na organizację kilku bezpłatnych wydarzeń dla swoich gości. Mam nadzieję, że za rok takich miejsc będzie więcej – mówi Arek Dawidowski, prezes Europejskiej Fundacji Spa (EFSPA) i ambasador wydarzenia w Polsce.

Związane z World Wellness Weekend eventy zorganizują w Polsce m.in.: Crystal Mountain Resort & Spa w Wiśle, Hikari Dojo Aikido School w Warszawie, Medical Spa Hotel Lawendowe Termy w Uniejowie, Notera Hotel SPA w Charzykowach, Talaria Resort&SPA pod Warszawą, Urban Spa w Hilton Gdańsk oraz salon masażu Thai & Beauty w Warszawie.

Czytaj więcej: Wielki powrót miejskich centrów kąpielowych

Crystal Mountain Resort & Spa w Wiśle oraz Talaria Resort & Spa pod Warszawą otrzymają oznakę Mistrz Wellness za udział w ogólnoświatowym wydarzeniu.

World Wellness Weekend to nie tylko akcja odbywająca się w czasie jesiennej równonocy, ale także misja, ruch i całoroczna inicjatywa, którą zainicjował Jean-Guy de Gabriac, francuski ekspert branży Spa & Wellness.

Sieć profesjonalistów zawodowo zajmujących się wellness przez cały rok motywuje na całym świecie do dbania o kondycję, uważność i dobre samopoczucie.

REKLAMA

Podoba Ci się ten wpis? Udostępnij go:

Przeczytaj też

Copyright (c) Well24.info

Portal informacyjny branży wellness & spa w Polsce, którego wydawcą jest: Europejska Fundacja Spa

Najczęściej czytane

REKLAMA

Newsletter

Bądź na bieżąco z wiadomościami ze świata wellness.
Zapisując się akceptujesz regulamin newslettera i naszą politykę prywatności.