Wspieraj nas

Zostań Naszym Patronem!

Wesprzyj działania Europejskiej Fundacji Spa. Pomóż nam realizować projekty, które wpierają rozwój rynku spa w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu razem z nami budujesz przyszłość branży wellness. Dziękujemy!

Informacje dla Ciebie

• Darowizny od osób fizycznych przekazane na cele statutowe: można odliczyć od podstawy opodatkowania darowiznę w kwocie nie wyższej niż 6% uzyskanego dochodu.
  • Darowizny od osób prawnych przekazane na cele statutowe: można odliczyć od podstawy opodatkowania darowiznę w kwocie nie wyższej niż 10% uzyskanego dochodu.

Wybierz formę wsparcia

Jednorazowa darowizna

Twoja darowizna pomoże nam realizować projekty badawcze i edukacyjne oraz utrzymać zespół fundacji. Regulamin darowizny.

Zostań członkiem Spa Business Club

Członkowie naszego klubu to liderzy branży wellness w Europie Środkowej. Opłata członkowska pozwala nam realizować projekty promocyjne, które pomagają w rozwoju Twojego biznesu spa.

Zapisując się, akceptujesz regulamin newslettera i naszą politykę prywatności.