Słownik pojęć

Światowy Weekend Wellness

Światowy Weekend Wellness to odbywające się co roku „święto dobrostanu”. World Wellness Weekend (WWW) ma na celu zainspirowanie ludzi i umożliwienie im dokonywania zdrowszych wyborów oraz cieszenia się aktywnym stylem życia z rodziną i przyjaciółmi.

Od 2017 roku organizatorzy tego globalnego wydarzenia zachęcają profesjonalnych liderów wellness w hotelarstwie, fitnessie, urodzie i turystyce na całym świecie, aby otwierali swoje drzwi i prezentowali wiedzę ekspercką swoich zespołów, angażując lokalne społeczności.

W wydarzeniu mogą uczestniczyć miejsca, grupy, stowarzyszenia, federacje, biura turystyczne i władze miast, a przede wszystkim każdy przedsiębiorca, który działa w branży wellness i chce w ramach Światowego Dnia Wellness udostępnić bezpłatne warsztaty, wykłady, zajęcia lub inne aktywności

Najbliższy World Wellness Weekend odbędzie się w dniach 16-17-18 września 2022 r. Będzie trwać od wschodu słońca na Fidżi do zachodu słońca na Hawajach, a jego cele opisują hasztagi: #OnePlanet #WellnessForAll.

W Polsce ambasadorem święta wellness jest Arek Dawidowski (Europejska Fundacja SPA).

World Wellness Weekend założył w 2017 roku Jean-Guy. Czytaj więcej: Światowy Weekend Wellness, sprawdź mapę wydarzeń Światowego Weekendu Wellness.

Podoba Ci się ten wpis? Udostępnij go:

Inne popularne pojęcia

Bądź na bieżąco z wiadomościami ze świata wellness.
Zapisując się akceptujesz regulamin newslettera i naszą politykę prywatności.