Relacja z World Wellness Weekend 2023 w Polsce

Relacja z World Wellness Weekend 2023 w Polsce

W dniach 15, 16 i 17 września odbyła się siódma już edycja międzynarodowego wydarzenia World Wellness Weekend. W Polsce, w akcji wzięły udział najlepsze hotele SPA i ośrodki odnowy biologicznej. Sprawdź, co udało się zorganizować w najciekawszych obiektach w naszym kraju. Zapraszamy do lektury!

world-wellness-weekend-polska-2023

World Wellness Weekend 2023 – 148 krajów zaangażowanych w akcję

Kolejną edycję World Wellness Weekend można zaliczyć do udanych. Tym razem, do akcji dołączyło 6347 obiektów SPA & wellness ze 148 krajów na świecie. Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej organizatora, w Światowy Weekend Wellness 2023 powstało też ponad 125 godzin filmów dokumentujących, jak wielu ludzi udało otworzyć się na nowe aktywności poprawiające kondycję fizyczną i samopoczucie. Z jakich można było skorzystać w Polsce i gdzie dokładnie?

World Wellness Weekend Polska – co zrobiły najlepsze hotele SPA?

Sprawdźmy, jakie atrakcje z okazji World Wellness Weekend 2023 zorganizowały najlepsze hotele SPA w Polsce.

Medical SPA **** hotel Lawendowe Termy w Uniejowie

W Medical SPA **** hotel Lawendowe Termy w Uniejowie, można było wybrać się na saunowanie według autorskiego, utrzymanego w lawendowym klimacie programu mistrza. Wyjątkowy charakter miejsca i spotkań podkreślił także naturalny, relaksujący aromat lawendy rosnącej w resorcie.

REKLAMA

Arłamów SPA **** w Bieszczadach

Hotel Arłamów ****, którego menadżer departamentu SPA Mariusz Wróbel udzielił Nam wypowiedzi na temat zarządzania personelem w SPA, zaprosił na otwarte seanse saunowania z mistrzem odpowiedzialnym za organizację kultowej Bieszczadzkiej Nocy w Bani.

Gwiazda Morza **** Resort SPA & SPORT hotel we Władysławowie

Hotel Gwiazda Morza **** Resort SPA & SPORT we Władysławowie zorganizował otwarte warsztaty piękna we współpracy z prestiżową hiszpańską marką Skeyndor. W trakcie spotkań, których odbyło się 5 tur, można było skorzystać między innymi z: 

  • komputerowej diagnostyki skóry;
  • nauki technik demakijażu i automasażu;
  • konsultacji z kosmetologami i terapeutami.

Unitral **** hotel w Mielnie

Hotel Unitral **** w Mielnie zapraszał z kolei na otwarte zajęcia sportowe prowadzone przez  fizjoterapeutę. Organizator zaproponował trzy tematy przewodnie spotkańZdrowy Kręgosłup, Streching i Mobility, dzięki czemu z możliwości udziału w zajęciach skorzystały różne grupy odbiorców.

Dołącz do najlepszych hoteli SPA w Polsce!

Kolejna edycja World Wellness Weekend już za rok. Zainspiruj się wydarzeniami, które zorganizowały najlepsze hotele SPA w Polsce i koniecznie dołącz do ich grona w przyszłej edycji. To niebywała okazja do zaprezentowania swojego miejsca szerokiemu gronu odbiorców.

Podoba Ci się ten wpis? Udostępnij go:

Przeczytaj też

Copyright (c) Well24.info

Portal informacyjny branży wellness & spa w Polsce, którego wydawcą jest: Europejska Fundacja Spa

Najczęściej czytane

REKLAMA

Newsletter

Bądź na bieżąco z wiadomościami ze świata wellness.
Zapisując się akceptujesz regulamin newslettera i naszą politykę prywatności.