Pierwsze wodorowe spa w Europie… w Polsce

Magia wodoru w jacuzzi i saunie

Pierwsze wodorowe spa w Europie otwarto właśnie w Warszawie. Na całym świecie doceniono już odmładzające właściwości najprostszego pierwiastka. Teraz jego zalety można sprawdzić w warszawskim uzdrowisku miejskim Studio Sante, które oferuje kąpiel w pierwszym na świecie wodorowym jacuzzi, pobyt w wodorowej łaźni parowej czy relaks w wodorowych wypoczywalniach z podgrzewanymi ławami.

Pierwsze wodorowe spa w Europie
Studio Sante

Studio Sante to miejskie uzdrowisko, które funkcjonuje w Warszawie od siedmiu lat.

– Otworzyliśmy pierwsze w Europie spa wodorowe. Proponujemy teraz naszym gościom zupełnie nowe, niespotykane w skali Europy a nawet całego świata atrakcje – mówi o związanej z wodorem ofercie Olaf Żelazny, dyrektor Studio Sante oraz Hotelu Sante.

Z medycyny i sportu do wellness

Wodór ze względu na swoje właściwości pzeciwutleniające dotąd był wykorzystywany głównie w medycynie i profesjonalnym sporcie. Jednak teraz można go spróbować w nowej strefie spa Studio Sante. Popularność wodoru w branży wellness rośnie. Jest wykorzystywany w profilaktyce zdrowia, terapiach oraz zabiegach odmładzających.

Wodór molekularny jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów na świecie. Działa jak witamina C, tylko ponad 170 razy silniej.

Czytaj więcej: Vogue Polska nagradza za spa & wellness

Wodór m.in. redukuje stany zapalne, uruchamia procesy antyoksydacyjne i przyczynia się do szybszej regeneracji organizmu.

– Z tego powodu zdecydowaliśmy się zastosować go w naszym uzdrowisku miejskim. Dzięki wodorowi oraz wysokiej biowitalności wszystkich atrakcji nasi goście podczas pobytu mogą skorzystać z kompleksowej odnowy biologicznej – podkreśla Olaf Żelazny.

REKLAMA
Wodorowe jacuzzi i wodorowa łaźnia

Przychodząc do Studio Sante z dobroczynnych właściwości wodoru skorzystać można m. in. w jacuzzi wodorowym Gold oraz jacuzzi wodorowym, wypoczywalniach wodorowych z podgrzewanymi ławami Tepidarium i Zielony Zakątek, w saunie parowej czy w tężni solankowej.

W ofercie Centrum Terapii Studio Sante dostępne są natomiast inhalacje wodorem molekularnym, które poprawią działanie układu oddechowego i regenerują organizm.

Czytaj więcej: Wellness w hotelu na własnych warunkach

W strefie zabiegowej Studio Sante dostępne są także niezwykle skuteczne zabiegi oczyszczania wodorowego, wykorzystujące antyoksydacyjne działanie tego pierwiastka. Można skorzystać m.in. z zabiegu pielęgnacyjnego 3 w 1 OXYgen oraz oczyszczania wodorowego skóry AQUAgen+.

O wszystkich atrakcjach Wodorowego SPA można przeczytać na stronie Studio Sante.

Podoba Ci się ten wpis? Udostępnij go:

Przeczytaj też

Copyright (c) Well24.info

Portal informacyjny branży wellness & spa w Polsce, którego wydawcą jest: Europejska Fundacja Spa

Najczęściej czytane

REKLAMA

Newsletter

Bądź na bieżąco z wiadomościami ze świata wellness.
Zapisując się akceptujesz regulamin newslettera i naszą politykę prywatności.