Gwiazda modelingu na rynku wellness

Kate Moss odnalazła własny Cosmoss

Słynna modelka Kate Moss zadebiutowała na rynku z własną marką kosmetyków wellness o nazwie Cosmoss, która nawiązuje do jej nazwiska, ale podkreśla związek z wszechświatem. Seria obejmuje trzy rytuały, a w premierze jest polski akcent.

Kate Moss z nową linią kosmetyków wellness
Instagram.com/Cosmoss

Seria kosmetyków i produktów wellness Kate Moss, która zadebiutowała 1 września, obejmuje trzy rytuały: Świt, Dzień i Zmierzch.

Cosmoss opiera się na moich doświadczeniach życiowych – mówiła modelka o linii, która uzupełnia jej inne zainteresowania. 

„Każdy rytuał otwiera drzwi do równowagi, odnowy i miłości” – tak modelka określa charakter linii.

Czytaj więcej: Studia podyplomowe Wellness i turystyka prozdrowotna

„Cosmoss czerpie z niezwykłego doświadczenia życiowego Kate Moss – gotowej do dzielenia się swoją podróżą ku samoakceptacji i swobodnemu byciu sobą” – napisano na Instagramie.

Ikona modelingu stworzyła wcześniej kolekcję dla Zary, została także dyrektor kreatywną Diet Coke, prowadzi agencję modelek.

Kate Moss nago dla wellness

„To seria stworzona do samodzielnego stosowania i z myślą o nowoczesnym życiu w podróży” – napisała modelka na Instagramie w poście, w którym zamieściła filmik, na którym zażywa kąpieli nago w naturalnym otoczeniu jeziora

Hasła, którymi się kieruje to „odmłodzenie, równowaga, uzdrowienie„.

Czytaj więcej: Sen kluczem do przywracania kontroli

Każdy z kosmetyków został wyprodukowany z naturalnych składników. Jako pierwszy sprzedaż sklepową rozpoczął słynny brytyjski dom hjandlowy Harrods.

Markę współtworzy warszawska agencja Warsaw Labs, która odpowiada za współtworzenie strategii marki, opracowanie produktów, proces produkcji i stworzenie modelu dystrybucji – poinformowała agencja, która będzie także odpowiadać za nadchodzące eventy marki należącej do słynnej modelki.

Podoba Ci się ten wpis? Udostępnij go:

Przeczytaj też

Najczęściej czytane

Z tweetera fundacji