Gwiazda modelingu na rynku wellness

Kate Moss odnalazła własny Cosmoss

Słynna modelka Kate Moss zadebiutowała na rynku z własną marką kosmetyków wellness o nazwie Cosmoss, która nawiązuje do jej nazwiska, ale podkreśla związek z wszechświatem. Seria obejmuje trzy rytuały, a w premierze jest polski akcent.

Kate Moss z nową linią kosmetyków wellness
Instagram.com/Cosmoss

Seria kosmetyków i produktów wellness Kate Moss, która zadebiutowała 1 września, obejmuje trzy rytuały: Świt, Dzień i Zmierzch.

Cosmoss opiera się na moich doświadczeniach życiowych – mówiła modelka o linii, która uzupełnia jej inne zainteresowania. 

„Każdy rytuał otwiera drzwi do równowagi, odnowy i miłości” – tak modelka określa charakter linii.

Czytaj więcej: Studia podyplomowe Wellness i turystyka prozdrowotna

„Cosmoss czerpie z niezwykłego doświadczenia życiowego Kate Moss – gotowej do dzielenia się swoją podróżą ku samoakceptacji i swobodnemu byciu sobą” – napisano na Instagramie.

Ikona modelingu stworzyła wcześniej kolekcję dla Zary, została także dyrektor kreatywną Diet Coke, prowadzi agencję modelek.

REKLAMA
Kate Moss nago dla wellness

„To seria stworzona do samodzielnego stosowania i z myślą o nowoczesnym życiu w podróży” – napisała modelka na Instagramie w poście, w którym zamieściła filmik, na którym zażywa kąpieli nago w naturalnym otoczeniu jeziora

Hasła, którymi się kieruje to „odmłodzenie, równowaga, uzdrowienie„.

Czytaj więcej: Sen kluczem do przywracania kontroli

Każdy z kosmetyków został wyprodukowany z naturalnych składników. Jako pierwszy sprzedaż sklepową rozpoczął słynny brytyjski dom hjandlowy Harrods.

Markę współtworzy warszawska agencja Warsaw Labs, która odpowiada za współtworzenie strategii marki, opracowanie produktów, proces produkcji i stworzenie modelu dystrybucji – poinformowała agencja, która będzie także odpowiadać za nadchodzące eventy marki należącej do słynnej modelki.

Podoba Ci się ten wpis? Udostępnij go:

Przeczytaj też

Copyright (c) Well24.info

Portal informacyjny branży wellness & spa w Polsce, którego wydawcą jest: Europejska Fundacja Spa

Najczęściej czytane

REKLAMA

Newsletter

Bądź na bieżąco z wiadomościami ze świata wellness.
Zapisując się akceptujesz regulamin newslettera i naszą politykę prywatności.