Europejska Fundacja Spa patronem Medical Wellness Congress

Medical Wellness Congress 2024 już w kwietniu!

Medical Wellness Congress to prestiżowa konferencja dla dyrektorów i managerów hoteli wellness i spa organizowana przez francuski oddział wydawnictwa Health & Beauty. Tegoroczna edycja odbędzie się 8 i 9 kwietnia 2024 w luksusowym hotelu St. Martin's SPA & Lounge we Frauenkirchen pod Wiedniem, a tematem przewodnim będzie Witalność jako klucz do długiego życia. Dla naszych czytelników mamy 15% zniżkę na udział w tym wydarzeniu.

Dlaczego warto wziąć udział w Medical Wellness Congress 2024?

Medical Wellness Congress 2024 to trzecia edycja pierwszej tego typu konferencji łączącej branżę medyczną i wellness w Europie, podczas której profesjonaliści z całego świata dzielą się doświadczeniami, praktykami i lekcjami płynącymi ze swojej wieloletniej pracy. Udział w Medical Wellness Congress 2024 to doskonała okazja do nauki, poszerzenia horyzontów myślowych oraz rozwoju sieci kontaktów zawodowych wewnątrz branży, a także – promowania swoich produktów czy usług na arenie międzynarodowej. 

W programie konferencji, której tematem jest Witalność jako klucz do długiego życia, przewidziano wystąpienia i panele dyskusyjne z udziałem ośmiu ekspertów, których sylwetki i doświadczenie zawodowe przybliżamy w kolejnym akapicie. W przerwach między wystąpieniami i dyskusjami, będzie można porozmawiać z nimi osobiście i wymienić się doświadczeniami z innymi reprezentantami branży, a nawet – stworzyć przestrzeń do wzajemnej współpracy biznesowej. 

👉 👉👉 Kup bilet na kongres taniej dzięki Europejskiej Fundacji Spa

W tym roku partnerem wydarzenia jest Europejska Fundacja SPA. Z tej okazji mamy dla naszych sympatyków i czytelników 15% zniżki na udział w Medical Wellness Congress 2024. Aby kupić bilet ze rabatem należy wejść 👉 na stronę kongresu i wpisać kod EFS24. Bilety w cenie promocyjnej można kupić tylko do 7 kwietnia 2024. 

medical-wellness-congress-2024
Networking w czasie Medical Wellness Congress | Źródło: Medical Wellness Congress

Poznaj prelegentów Medical Wellness Congress 2024

W tegorocznym programie Medical Wellness Congress wystąpią następujący eksperci branży medycznej i wellness: 

Hadi Teherani

Dr Hadi Teherani to renomowany architekt przestrzeni wellness, który będzie pełnił funkcję gościa honorowego Medical Wellness Congress. Podczas swojej prelekcji zaprezentuje gościom wydarzenia swój  najnowszy projekt, tj. kompleks Atmosphere by KRALLENHOF SPA w Austrii i podzieli się dobrymi praktykami w zakresie projektowania miejsc sprzyjających zachowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia.

Joanna Bensz

Mamy dobrą wiadomość dla uczestników z Polski. Jedną z prelegentek wydarzenia będzie Joanna Bensz, założycielka Longevity Center (Centrum Długowieczności) w Warszawie. W prezentacji Dr Anna Erat – Mój klucz do zdrowia i długiego życia, przedstawi innowacyjne metody zachowania zdrowia i długowieczności w ramach ośmiu obszarów, o które warto zadbać, chcąc cieszyć się zdrowym i długim życiem. 

Hans Peter Veit

Hans Peter Veit, dyrektor departamentu rekreacji i SPA w Appenzeller Huus, podpowie, w jaki sposób hotele SPA, punkty odnowy biologicznej i obiekty wellness mogą pomóc klientom stać się długowiecznymi. W prezentacji o podobnej nazwie podzieli się nie tylko teorią, ale i osobistymi doświadczeniami zawodowymi związanymi z tym tematem.

Tom Middleton

Tom Middleton, brytyjski kompozytor, popularyzator muzykoterapii, konsultant muzyczny dla wellness i współzałożyciel studia  White Mirrorpoprowadzi prelekcję dotyczącą innowacji wellness i usług z zakresu muzykoterapii w obrębie przestrzeni wirtualnych. Opowie m.in. o tym, jak poprawiać zdrowie i samopoczucie dzięki produktom cyfrowym i doświadczeniom w metaverse.

Prof. David della Morte Canosci

Profesor David della Monte Canosci, dyrektor naukowy i medyczny w Palazzo Fiugi Medical Wellness Retreat we Włoszech, poprowadzi spotkanie o tytule Nowa era badań nad długowiecznością  dotyczące najnowszych osiągnięć naukowych w zakresie badań nad czynnikami wpływającymi na zachowanie dobrego zdrowia i długie życie. 

Hannes Illmer

Hanes Illmer, współwłaściciel ekskluzywnego ośrodka SPA Villa Eden ***** The Private Retreat, wygłosi przemówienie podczas którego opowie, jak łączy rekreację z medycznym wellness i pomaga gościom cieszyć się długim i zdrowym życiem. W prezentacji podzieli się sposobami na długowieczność stosowanymi w prowadzonym przez niego hotelu oraz wskazówkami przydatnymi wszystkim menadżerom departamentów SPA. 

Chritstine Clinton i Beata Aleksandrowicz

Christine Clinton, założycielka centrum medycznego dla pacjentów onkologicznych Christinte Clinton & Wellness for Life (USA) oraz Beata Aleksandrowicz, autorka Aleksandrowicz System, wygłoszą prelekcję o wymownym tytule Osiąganie witalności ze zdiagnozowanym nowotworem. Podczas wystąpienia podzielą się najnowszymi osiągnięciami onkologii oraz poradami dotyczącymi praktyk wellness, które mogą być pomocne pacjentom ze zdiagnozowanym rakiem. 

Weź udział w Medical Wellness Congress 2024 i odbierz zniżkę dla czytelników!

Przypominamy, że wydarzenie odbędzie się 8 i 9 kwietnia w luksusowym hotelu St. Martin’s SPA & Lounge  pod Wiedniem. Miejsce to zachwyca nie tylko ekskluzywnym designem, czy wykwitną kuchnią, ale też bogatą ofertą rekreacyjną i doskonale rozwiniętym departamentem SPA.  Udział w konferencji w tym prestiżowym miejscu, to świetny sposób na połączenie podróży biznesowej z błogim wypoczynkiem

Europejska Fundacja SPA będąca partnerem wydarzenia, ma niespodziankę dla wszystkich czytelników. Używając kodu EFS24 otrzymasz 15% zniżki na udział w Medical Wellness Congress 2024. W cenę biletu wliczono:  

  • udział w wydarzeniu – tj. wszystkich prelekcjach, wykładach, prezentacjach, wystawach i panelach dyskusyjnych przewidzianych w programie; 
  • koktajl powitalny 7 kwietnia; 
  • lunch 8 i 9 kwietnia; 
  • uroczystą kolację 8 kwietnia, będącą doskonałą okazją do networkingu; 
  • atrakcyjne zniżki na pobyt w hotelu i transfer z lotniska. 

Bilet na Medical Wellness Congress 2024 możesz kupić 👉  na tej stronie do 7 kwietnia 2024. 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty!

Podoba Ci się ten wpis? Udostępnij go:

Przeczytaj też

Copyright (c) Well24.info

Portal informacyjny branży wellness & spa w Polsce, którego wydawcą jest: Europejska Fundacja Spa

Najczęściej czytane

REKLAMA

Newsletter

Bądź na bieżąco z wiadomościami ze świata wellness.
Zapisując się akceptujesz regulamin newslettera i naszą politykę prywatności.