Zbliża się World Wellness Weekend 2023

Zapraszamy na World Wellness Weekend 2023!

Zbliża się kolejna, siódma już edycja Światowego Weekendu Wellness. W poprzedniej wzięło udział ponad 5000 obiektów. Do World Wellness Weekend 2023 dołączy ich znacznie więcej, bo ponad 8000. Twój może być jednym z nich! Weź udział w akcji 15, 16 lub 17 września i skorzystaj z okazji do wypromowania swojego biznesu i doskonałej zabawy.

world-wellness-weeekned-2023

Historia i misja World Wellness Weekend

World Wellness Weekend, którego nasza fundacja jest patronem, organizowany jest rokrocznie od 2016 roku. Wszystko wskazuje na to, że wydarzenie zajęło stałe miejsce w kalendarzu – tym bardziej, że w uczestniczy w nim coraz większa liczba krajów i obiektów. World Wellness Weekend 2023 odbędzie się w dniach 15, 16 i 17 września. 

World Wellness Weekend to globalna akcja, która promuje 5 filarów zdrowego stylu życia
, którymi są kolejno: 

  • Sen i kreatywność;
  • Odżywianie i odporność;
  • Ruch i witalność;
  • Uważność i spokój;
  • Poczucie celu życia i solidarności.
W trakcie World Wellness Weekend, biorące udział w akcji obiekty wellness, fitness i SPA, organizują otwarte i całkowicie bezpłatne warsztaty lub spotkania zgodne z towarzyszącą jej misją. World Wellness Weekend 2023, podobnie jak poprzednie edycje, przyciągnie uwagę mediów z całego świata. 

Wspomnienia z poprzedniej edycji WWW

Poprzednia, szósta edycja World Wellness Weekend, dotarła do niemal 19 milionów osób na całym świecie. O obiektach i zorganizowanych przez nie spotkaniach i warsztatach, mówiono nie tylko w Internecie, ale i mediach masowych takich jak radio, czy telewizja. W akcji wzięło udział ponad 5000 obiektów z 139 krajów. Obejrzyj podsumowanie video: 

Organizujesz zajęcia fitness, jogi, medytacji, czy kąpiele w dźwiękach? Dołącz do World Wellness Weekend 2023 i skorzystaj z okazji do promocji swoich usług wellness. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Poniżej podpowiadamy, co musisz zrobić, by dołączyć do akcji Światowy Weekend Wellness 2023, która odbędzie się 15, 16 i 17 września. 

World Wellness Weekend 2023 - jak dołączyć?

Każdy, kto chce wziąć udział w wydarzeniu, musi zorganizować przynajmniej jedne otwarte i bezpłatne zajęcia zgodne z misją akcji. Takie warsztaty muszą trwać minimum jedną godzinę zegarową. Oczywiście, w trakcie weekendu wellness można zorganizować więcej sesji, co pozwoli na dotarcie do szerszego grona odbiorców. 

Aby potwierdzić udział w akcji, należy zarejestrować obiekt w Well Mapie. Jest to oficjalny serwis internetowy, który służy za przewodnik po obiektach organizujących warsztaty i spotkania w ramach wydarzenia. Po rejestracji na portalu, otrzymuje się dostęp do wizytówki obiektu, którą można swobodnie edytować wraz ze współpracownikami. 

Obejrzyj nasz filmJak zarejestrować się w WellMapie

Zorganizuj World Wellness Weekend 2023 z EFSPA

Jako oficjalny partner wydarzenia, serdecznie zachęcamy do udziału w World Wellness Weekend 2023. Tegoroczna edycja akcji odbędzie się w dniach 15, 16 i 17 września – jest więc jeszcze trochę czasu na przygotowania. Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w tym roku, Europejska Fundacja SPA wesprze wszystkie obiekty, jakie chciałyby wziąć w niej udział. 

 

Zapraszamy do zapoznania się naszymi materiałami o World Wellness Weekend 2023. Najważniejsze informacje o wydarzeniu znajdują się w zakładce Światowy Weekend Wellness, a dodatkowe wskazówki dla organizatorów warsztatów i spotkań #welllnessforall umieściliśmy na naszym kanale na YouTube.

 

Masz jakieś pytanie dotyczące organizacji World Wellness Weekend 2023 w swoim hotelu czy obiekcie SPA?  Chętnie na nie odpowiemy! Napisz na: biuro@fundacjaspa.org.

Podoba Ci się ten wpis? Udostępnij go:

Przeczytaj też

Copyright (c) Well24.info

Portal informacyjny branży wellness & spa w Polsce, którego wydawcą jest: Europejska Fundacja Spa

Najczęściej czytane

REKLAMA

Newsletter

Bądź na bieżąco z wiadomościami ze świata wellness.
Zapisując się akceptujesz regulamin newslettera i naszą politykę prywatności.