Nowa spółka na rynku inwestycji w wellbeing

Pieniądze i wellness. Apartament w kurorcie

Na rynku nieruchomości wakacyjnych w Polsce pojawił się nowy gracz. Spółka WeWell chce jeszcze w tym roku zaoferować możliwość inwestowania w wakacyjne apartamenty zlokalizowane w znanych kurortach lub atrakcyjnych lokalizacjach. Prezes grupy Jacek Twardowski proponuje autorski program WellbeingBreak – zarządzania i wypoczynku – dla indywidualnych właścicieli i gości.

wewell.com.pl
wewell.com.pl

Wspaniały widok na niczym nieskażoną przyrodę, bliskość stref spa & wellness, harmonia i traktowany holistycznie wypoczynek, to recepta spółki WeWell na inwestycję połączoną z przyjemnością korzystania z majątku.

Nieruchomości blisko piękna natury

Spółka będzie sprzedawać indywidualnym nabywcom apartamenty zlokalizowane w prestiżowych budynkach zlokalizowanych w znanych kurortach lub miejscach, które zapewnią bliskość piękna natury.

„Nieruchomości rozumiane jaki budynki to przeszłość. Apartament wakacyjny ma być przede wszystkim częścią życia, zgodną z wyznawanymi wartościami i stylem życia. Zasada ta dotyczy zarówno właścicieli apartamentów, jak i turystów wypoczywających w kurortach. Ci, którzy cenią sobie przestrzeń, luksus swobody działania, bliskość natury szukają miejsc poza głównym nurtem, oddalonych od zatłoczonych skupisk zabudowy w kurortach” – tak spółka definiuje swoją misję.

Czytaj więcej: Studia podyplomowe Wellness i turystyka zdrowotna

Spółka pracuje obecnie nad dwoma projektami: apartamentami w Wiśle z kategorii boutique luxury apartments, które są już oferowane do sprzedaży oraz kompleksem całorocznych domów wakacyjnych nad jeziorem.

Skandynawskie spojrzenie na nieruchomości i regenerację leży u podstaw planowanych przez nas projektów. WeWell to nie tylko nazwa firmy, to DNA naszej firmy” – pisze spółka.

Filarami działalności firmy są luksusowe lokalizacje, natura wokół i harmonia, apartamenty zaś – „pod wynajem dla turystów rozumiejących ideę holistycznego odpoczynku ciała i ducha”.

REKLAMA
Zarabianie na formule Wellbeing Break

Spółka WeWell Apartaments będzie zarządzać apartamentami, których właściciele będą zarabiać na ich wynajmie turystom. Lokale zarządzane przez ekspertów pracujących spółki „przynosiły ich właścicielom zysk roczny na poziomie od 30 do nawet 90 tys. zł„.

WeWell deklaruje stosowanie autorskiej formuły Wellbeing Break – wypoczynku zgodnego z ideą mental health i wellbeingu. „To program dodatkowych usług i aktywności dla właścicieli, pracowników korporacji oraz turystów wypoczywających w wybudowanych przez nas apartamentach” – pisze spółka.

Czytaj więcej: Trzy nowe hotele spa w górach

Oferta wellness dla gości i właścicieli nieruchomości obejmować będzie m.in. kąpiele leśne (jap. Shinrin-yoku), zajęcia jogi i slow joggingu, morsowanie, warsztaty diet coaching, terapie oddechowe (m.in. zgodne z metodą oddechową Butejki) czy fitness siłowy z wykorzystaniem drzew i podłoża.

Mimo atrakcyjnego położenia oferowane apartamenty i domy wakacyjne mają być „wtopione w naturę, umożliwiając pełną regenerację, z dala od zgiełku zatłoczonych kurortów”.

Prezesem spółki jest Jacek Twardowski, który odpowiadał za realizację ponad 10 projektów w polskich kurortach na łączną liczbę 1200 apartamentów. W zarządzie są także Paulina Kierebińska, związana z branżą finansową i adwokat Mikołaj Ostrowski.

Podoba Ci się ten wpis? Udostępnij go:

Przeczytaj też

Copyright (c) Well24.info

Portal informacyjny branży wellness & spa w Polsce, którego wydawcą jest: Europejska Fundacja Spa

Najczęściej czytane

REKLAMA

Newsletter

Bądź na bieżąco z wiadomościami ze świata wellness.
Zapisując się akceptujesz regulamin newslettera i naszą politykę prywatności.