Premiera nowej linii kosmetyków Aromatherapy Associates

W końcu jest! Nowa linia kosmetyków do aromaterapii i zabiegów na twarz Aromatherapy Associates!

26 września w restauracji Belvedere w Warszawie odbyła się uroczysta premiera najnowszej linii kosmetyków Aromatherapy Associates. Marka, która zdobyła nagrodę World SPA Awards 2023, wkracza na rynek z wyjątkową kolekcją opartą o 11 cudownie pachnących kosmetyków do masażu i pielęgnacji skóry twarzy o niezwykle przyjemnych konsystencjach, którą dopełniają dedykowane zabiegi. Serii poznanej przez 40 osobowości z branży SPA i wellness w Polsce, towarzyszy motto Zrównoważony umysł, piękna skóra. Co się za nim kryje? Sprawdźmy!
premiera-aromatherapy-associates-london-belvedere-warszawa
Premiera kosmetyków Aromatherapy Associates przyciągnęła prawie 40 dziennikarek beauty | fot: A. Obszyński

Aromaterapia oparta na psychodermatologii

W premierze najnowszej linii kosmetyków do aromaterapii Aromatherapy Associates i dedykowanej serii zabiegów, polecanych m.in. do hoteli i luksusowych day SPA, wzięło udział 40 przedstawicieli branży wellness, wśród których znalazł się Arkadiusz Dawidowski, prezes naszej fundacji. Spotkanie odbyło się 26 września w eleganckiej restauracji Belvedere w Warszawie, która zapewniła gościom pyszny poczęstunek i niezapomniany klimat wydarzenia. 

Podczas premiery, dyrektor ds. edukacji Aromatherapy Associates, Christina Salcedas (na zdjęciu pierwsza z lewej), omówiła wyniki badań i trendy w zakresie psychodermatologii i opowiedziała o najnowszej linii kosmetyków marki. Zgromadzeni poznali tajniki procesu ich powstawania, składy i właściwości należących do kolekcji produktów oraz oceny, jakie otrzymały kosmetyki w obiektywnych testach jakościowych przeprowadzonych na grupie 80 kobiet. 

premiera-nowej-linii-kosmetykow-aromatherapy-associates
Krajową premierę przygotowała firma ForSpa, która odpowiada za dystrybucję marki w Polsce. | fot. A.Obszyński

Profesjonalne kosmetyki powstałe we współpracy z ekspertami

W opracowywaniu składów kosmetyków z najnowszej linii Aromatherapy Associates wziął udział sztab doświadczonych ekspertek. Wewnętrzny zespół terapeutek firmy, połączył siły z psychodermatolożką, wielokrotnie nagradzaną specjalistką pielęgnacji twarzy, trenerką oddechu i profesjonalną masażystką, aby podążać śladami założycielek w celu stworzenia prawdziwie holistycznych zabiegów w zakresie pielęgnacji twarzy, które koncentrują się na obniżaniu poziomu stresu w ciele i zachęcają do całkowitego „resetu” i odbudowy umysłu i skóry.

Cieszę się, że mogę wspierać Aromatherapy Associates, jeśli chodzi o tę tak bardzo potrzebną serię. Postrzegam to jako coś więcej niż rutynę, w istocie, pielęgnacja skóry to rytuał dbania o siebie. Rozumienie potrzeb skóry, jej reakcji na stres i wybory dotyczące stylu życia to rzeczywisty czynnik napędowy tej koncepcji wellness poprzez pielęgnację skóry. Popieram starania Aromatherapy Associates na rzecz zapewnienia holistycznej pielęgnacji skóry, którą można stosować, aby osiągnąć coś więcej niż tylko efekt widoczny na skórze

aromatherapy-associates-kosmetyki
Nowa kolekcja aromaterapeutyczna jest też przyjazna dla skór wrażliwych | fot. Aromatherapy Associates

Zrównoważony umysł, piękna skóra

Aromatherapy Associates chcą zrewolucjonizować rynek pielęgnacji skóry dzięki składającej się z jedenastu części kolekcji produktów do twarzy. Jej siłą jest wyjątkowy, zastrzeżony przez markę kompleks BioActive zawierający składniki, które przywracają równowagę skórze i umysłowi. W kosmetykach z nowej linii Aromatherapy Associates znajdujemy:

  • Olejki eteryczne: z wrotyczu marokańskiego, który pomaga odbudować i uspokoić skórę oraz złagodzić stres; z drzewa sandałowego, który uspokaja umysł oraz jaśminowy, który nie tylko odżywia skórę, ale też przywraca poczucie euforii.;
  • Aktywne składniki roślinne, w tym skwalan wzmacniający barierę skórną i olej z nasion malin, który wspiera regenerację komórek.
  • Technologię łagodzenia stresu skóry, która wykorzystuje przeciwlękowe i przeciwstarzeniowe działanie czystka kreteńskiego. Jak wykazano, jego działanie pod względem biologicznym naśladuje efekty medytacji dzięki blokowaniu receptorów stresu i powstrzymywaniu wytwarzania prozapalnych cytokin. Dodatkowo ekstrakt z różowych alg niweluje tzw. stres słoneczny i poprawia elastyczność i strukturę skóry.

Badania pokazują, że kontakt skóry ze skórą uwalnia oksytocynę, znaną jako „hormon szczęścia”. Aromatherapy Associates wierzy, że dotyk to potężne medium pielęgnacyjne, dlatego jej najnowszą linię kosmetyków wyróżniają nie tylko piękne, kojące zmysły zapachy i przemyślane składy, ale też przyjemne konsystencje. Ta kolekcja do pielęgnacji skóry postrzegana jest nie tylko jako produkt funkcjonalny, ale także możliwość pokazania, jak dbać o siebie poprzez uważny dotyk.

kosmetyki-do-masazu-aromatherapy-associates
Nowe zabiegi na twarz Aromatherapy Associates wykraczają poza typową kosmetologię | Materiały promocyjne marki

Co mówi o serii marka?

Kontynuujemy nasze zobowiązanie, aby zaspokajać dzisiejsze potrzeby w zakresie wellness za pomocą terapeutycznej aromaterapii, dzięki wprowadzeniu zupełnie nowej serii produktów do pielęgnacji skóry twarzy. Stworzyliśmy nową kategorię w pielęgnacji skóry, która jest naprawdę przełomowa - linię wysoce skutecznych i aktywnie działających na umysł i skórę produktów, popartą prawie 40-letnim doświadczeniem w obszarze SPA i aromaterapii. Jako pionier w tej dziedzinie, Aromatherapy Associates posiada wyjątkowe kompetencje, aby zapewnić holistyczne wellness od stóp do głów. Jesteśmy dumni zarówno ze skuteczności i jakości składników, jak i certyfikatów zrównoważonego rozwoju, dzięki którym seria tych produktów jest przyjazna i dla ludzi, i dla planety.

Gdzie znajdziesz kosmetyki Aromatherapy Associates?

Kojące umysł i skórę, cudownie aromatyczne, przyjemne w dotyku i bogate w składniki pielęgnujące kosmetyki Aromatherapy Associates do hotelu SPA, punktu odnowy biologicznej, czy gabinetu masażu, znajdziesz na stronie polskiej dystrybucji Aromatherapy Associates

Podoba Ci się ten wpis? Udostępnij go:

Przeczytaj też

Copyright (c) Well24.info

Portal informacyjny branży wellness & spa w Polsce, którego wydawcą jest: Europejska Fundacja Spa

Newsletter

Bądź na bieżąco z wiadomościami ze świata wellness.
Zapisując się akceptujesz regulamin newslettera i naszą politykę prywatności.