Menadżer wellness

Menadżer wellness i turystyki prozdrowotnej

Pierwsze w Polsce kompletne studia podyplomowe przeznaczone dla osób, które zamierzają rozwijać swoją karierę w branży wellness i turystyki prozdrowotnej na stanowiskach zarządzających oraz pragną pogłębić wiedzę z zakresu profesjonalnego zarządzania obiektami spa i wellness.

Program studiów został stworzony w oparciu o międzynarodowe standardy zarządzania obiektami wellness. Wśród wykładowców znajdziecie nie tylko uznanych ekspertów, ale też osoby z doświadczeniem na stanowiskach menadżerskich w hotelowych spa.

Absolwenci zdobywają umiejętności w zakresie rozumienia koncepcji zrównoważonego rozwoju, zarządzania strefami prozdrowotnymi w hotelach i uzdrowiskach, projektowania centrów wellness, terapii i procedur prozdrowotnych, zarządzania doświadczeniem gości, analizy marketingowej, analizy efektywności ekonomicznej czy zarządzania zasobami ludzkimi. To także jedyny w Polsce program z blokiem z projektowania stref wellness oraz wizytami studyjnymi w kraju i za granicą.

Projekt realizowany przez Wyższą Szkołą Turystyki i Ekologii we współpracy z Europejską Fundacją Spa.

Poznaj wykładowców

Bartłomiej Walas

Doktor nauk o kulturze fizycznej, specjalista w zakresie polityki turystycznej i marketingu terytorialnego

Diana Dryglas

Doktor habilitowany nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu, specjalistka w zakresie zarządzania uzdrowiskami i sektorem wellness&spa.

Arkadiusz Dawidowski

Prezes Europejskiej Fundacji Spa oraz twórca firmy ForSpa

Anna Białk-Wolf

Specjalista w zakresie turystyki medycznej, współzałożycielka i prezeska Instytutu Badań i Rozwoju Turystyki Medycznej.

Wiktor Siegel

Konsultant, trener i coach z ponad 15-letnim doświadczeniem, specjalizujący się w zarządzaniu projektami wellness, zarządzaniu zmianą, wdrażaniu strategii, przywództwie.

Anna Wykurz

Założycielka firmy We Do Media Group, w skład której wchodzą marki: We Do Med & Beauty, We Do Hotels, We Do Bots. Ekspertka w zakresie komunikacji online, marketingu, nowych technologii.

Michał Nadolski

Specjalista w zakresie zarządzania obiektami spa and wellness w branży hotelarskiej. Doradca i konsultant wspierający prywatnych inwestorów, pasjonat zdrowego stylu życia. Manager Spa w Hotelu Crystal Mountain w Wiśle.

Wioletta Kacperska

Z wykształcenia prawnik, posiada ponad 20-letnie doświadczenie w działach personalno-prawnych na stanowiskach dyrektorskich w różnych korporacjach. Z Hotelem Arłamów związana od lipca 2018 roku jako Dyrektor Spa.

Iwona Galacka

Audytor, trener, coach i moderator w obiektach SPA & Wellness i Fitness. Specjalizuje się w organizacji i zarządzaniu miejsc z odnową biologiczną. Certyfikowany inspektor SPA międzynarodowego stowarzyszenie ISPA (International Spa Association).

Maciej Strauss

Przedsiębiorca z branży turystycznej, analityk hotelowy, inwestor skupiony na mobilności, wykładowca akademicki. Właściciel kilku firm z sektora turystyki.

Marta Szwed

Z wykształcenia i zamiłowania pracuje w zawodzie kosmetolożki i masażystki od 2007 roku. Doświadczenie zdobywała najpierw w prestiżowym spa jako terapeutka, a następnie podczas wieloletniej pracy jako trenerka kosmetyczna z markami z Polski i całego świata. Od 2015 roku wykładowczyni na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia, gdzie prowadzi wykłady i zajęcia praktyczne z zakresu spa&wellness, odnowy biologicznej i kosmetologii. Właścicielka własnego gabinetu masażu i kosmetyki naturalnej w Warszawie.