Akademia Spa

Czy Twoje spa nie generuje odpowiednich zysków?

Każdego dnia tracimy okazje, które umożliwiają nam rozwój finansowy naszego spa. Niestety dzisiaj samo wykonanie zabiegu i szkolenia produktowe nie wystarczają, aby zapewnić odpowiednie przychody. Co prawda klienci przeżywają wspaniałe doświadczenie w naszych spa, ale brakuje okazji do dodatkowej sprzedaży lub zdobycia stałego klienta. Po prostu zespołowi spa, menedżerom, terapeutom i recepcjonistom brakuje wymaganych umiejętności komunikacji interpersonalnej.

Te same problemy na początku swojej drogi zawodowej miał Neli Orvay, założyciel sieci spa Sense of Touch. Przez 19 lat zarządzania swoimi obiektami zdobył jednak ogromne doświadczenie, dzięki któremu udało mu się odnieść sukces na trudnym rynku azjatyckim, a jego spa zdobyły wiele międzynarodowych nagród.

Teraz możesz nauczyć się jak poprawić wydajność spa.

Kurs Neil Orvay akademia spa online

Neil Orvay. Fot. South China Morning Post

Dziś Neli Orvay chce się podzielić z Tobą swoją wiedzą oraz zdradzić tajniki skutecznego zarządzanie spa, tak abyś i Ty odniósł sukces. Na bazie swoich sukcesów (i porażek) opracował trzy kursy on-line z obszaru psychologii biznesu, specjalnie przygotowane dla całego zespołu spa – od kadry zarządzającej (menedżerów spa), po terapeutów i obsługę recepcji spa. Dzięki tym szkoleniom w ciągu 14 dni zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci wejść na szczyt biznesu spa. 

O trenerze: Neil Orvay posiada ponad 30-letnie doświadczenie jako przedsiębiorca i doradca inwestycyjny. Zdobył dyplom z rachunkowości i analizy finansowej na London School of Economics oraz tytuł magistra z zakresu negocjacji międzynarodowych Graduate Institute w Genewie. Neil jest również trenerem programowania neurolingwistycznego (NLP), Time Line Therapy, certyfikowanym coachem ICF oraz prelegentem i panelistą na światowych konferencjach spa.

Odtwórz film na temat Kurs on-line dla managerów spa

Wybierz kurs zgodny ze swoimi celami.

Zarządzenie zespołem spa

Dla menedżerek i menedżerów spa.

Cel: Stworzenie skutecznego i efektywnego zespołu spa

Kurs instruktażowy typu „Jak to zrobić” składający się z 12 tematów podzielonych na 3 moduły, które obejmują wszystkie kluczowe obszary pracy zespołu – terapeutów i recepcji spa. Po kursie każdy menadżer będzie znał kluczowe techniki, które pozwolą mu osiągnąć ze swoim zespołem osiągnąć finansowy sukces na rynku usług spa. Dzięki temu kursowi zmienisz nie tylko oblicze swojego spa, ale staniesz się prawdziwym leaderem dla swojego zespołu.

Jak zostać najlepiej zarabiającym terapeutą spa?

Dla terapeutek i terapeutów spa.

Cel: Zwiększenie umiejętności sprzedażowych terapeutów

Szkolenie terapeutów spa tradycyjnie skupia się na zabiegach. Chociaż są one niezbędne, brakuje im kluczowych umiejętności interpersonalnych, które sprawią, że staną się najlepszymi terapeuci są najlepszymi sprzedawcami. Wielu wysoce uzdolnionych, ale często zamkniętych w sobie terapeutów, nigdy nie zdaje sobie sprawy ze swojego potencjał, ponieważ nigdy nie nauczono ich, jak komunikować się z klientami. Skutkuje to zmniejszoną sprzedażą w spa i niższą prowizją dla terapeuty. Dobrą wiadomością jest to, że można to naprawić za pomocą dwóch godzin szkolenia online i ćwiczeń grupowych prowadzonych przez managera spa.

 

Doskonała recepcja spa

Dla recepcjonistek i recepcjonistów spa.

Cel: Perfekcyjna obsługa gości i zwiększenie przychodów

Recepcja spa jest często pomijana w czasie planowania szkoleń. Tymczasem to właśnie ten działa ma często największy wpływ na wyniki finsnobwe obiektu. Szacujemy, że źle prowadzona recepcja spa, nawet w 5-gwiazdkowym hotelu lub resorcie, może spowodować utratę nawet 20% przychodów. To szkolenie ma na celu zatkanie takich „dziur” i uczynienie recepcji kluczowym generatorem przychodów oraz miejscem dynamicznej komunikacji całego zespołu!

Uwaga. 

Start projektu w języku polskim jest przewidziany jesienią 2022 roku.
Kursy zostały przygotowane przez firmę Evoution U Academy we współpracy z Europejską Fundacją Spa.

Chcesz otrzymać dostęp do kursów?

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać informację o stracie zapisów.
Zapisując się akceptujesz regulamin newslettera i naszą politykę prywatności.