Raport Rynek Hotelowych Spa 2013

Już drugi rok z rzędu Europejska Fundacja SPA przy współpracy z Wyższą Szkołą Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku przeprowadziła badania rynku hoteli SPA w Polsce. Celem zainicjowanych badań było uzyskanie aktualnego obrazu rodzimej hotelowej branży SPA, analiza bieżących trendów rozwojowych oraz wyznaczenie standardów benchmarkingu dla tej gałęzi hotelarstwa.

Czytaj więcej...

Aktualności Fundacji

Europejski Kongres Spa 2013

19 września w Warszawie odbył się I Europejski Kongres Spa, w czasie którego czołowi specjaliści spa z Austrii, Francji, Japonii, Łotwy oraz Polski przedstawili globalne trendy rozwoju idei wellness i spa.


Europejski Kongres Spa już we wrześniu

19 września odbędzie się w Warszawie Europejski Kongres Spa. Światowej sławy eksperci przedstawią najlepsze rozwiązania z zakresu zarządzania obiektami spa oraz w jaki sposób stworzyć ofertę wellness, tak aby osiągnąć sukces na rynku.


Trwają zapisy na Kurs masażu Deep Tissue 3D

DEEP TISSUE 3D to absolutny hit w spa na całym świecie. To technika mocnego, modelującego masażu, który relaksuje i regeneruje mięśnie równocześnie odprężając układ nerwowy.


Po raz pierwszy o polskim rynku spa na europejskim kongresie w Londynie

Ponad 300 delegatów z całego świata wzięło udział w europejskim kongresie Professional Spa & Wellness Convention 2013.


Nagrody World Spa & Wellness Awards 2013 rozdane!

Nagrody World Spa & Wellness Awards 2013 zostały rozdane na uroczystej gali w hotelu London Hilton on Park Lane (24 lutego 2013).


Arkadiusz Dawidowski ekspertem na kongresie spa w Londynie

Prezes Europejskiej Fundacji Spa oraz dyrektor zarządzający ForSpa będzie panelistą na kongresie Professional Spa & Wellness Convention 2013.


Konferencja Spa @ Hotel 2012

5-go października 2012 odbyła się I Konferencja SPA @ HOTEL 2012 zorganizowana przez Europejską Fundację Spa. Głównym gościem wydarzenia był znany konsultant spa Jean – Guy de Gabriac, który przedstawił 4 sposoby na zwiększenie obrotów spa.


 « Poprzednia 1 2STUDIO SPA TV  

Polska marka wellness & spa. Perspektywy rozwoju, szanse i zagrożenia.

W czasie III Europejskiego Kongresu Spa 2017 odbyła się dyskusja na temat polskiego rynku usług i spa, którą poprowadził naczelny miesięcznika Hotelarz - Rafał Szubstarki. O przyszłosci polskiej branży rozmawiał z dr Bartłomiejem Walasem, wiceprezesem POT, dr Janem Golbą, prezesem Stowarzyszenie Gmin Uzdrowiskowych RP oraz Adamem Hokiem, prezesem Fudnacji Polskie Centrum Spa Kołobrzeg. 

Obejrzyj video

Zapisz się na newsletter

Newsletter: