Raport Rynek Hotelowych Spa 2013

Już drugi rok z rzędu Europejska Fundacja SPA przy współpracy z Wyższą Szkołą Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku przeprowadziła badania rynku hoteli SPA w Polsce. Celem zainicjowanych badań było uzyskanie aktualnego obrazu rodzimej hotelowej branży SPA, analiza bieżących trendów rozwojowych oraz wyznaczenie standardów benchmarkingu dla tej gałęzi hotelarstwa.

Czytaj więcej...

Europejski Kongres Spa już we wrześniu

19 września odbędzie się w Warszawie Europejski Kongres Spa. Światowej sławy eksperci przedstawią najlepsze rozwiązania z zakresu zarządzania obiektami spa oraz w jaki sposób stworzyć ofertę wellness, tak aby osiągnąć sukces na rynku.

Kongres jest organizowany przez Europejską Fundację Spa i odbędzie 19 września b.r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Patronat nad imprezą objęła Polska Organizacja Turystyczna.

Podczas spotkania będzie można wziąć udział w wykładach czołowych specjalistów  spa z Polski, Japonii, Francji oraz Austrii, m.in.:

  • prof. Hiroaki Tanaka  (Uniwersytet Fukuoka, Japonia)
  • Jean-Guy de Gabriac (Tip Touch International, Francja)
  • dr Franz Linser (Linser & Partner Consulting, Austria)
  • Alla Sokolova (Balans International Wellness Center, Łotwa)

W tym roku prelegenci skoncentrują się m.in. na sposobach tworzenia programów wellness w obiektach spa. Goście przybliżą najlepsze rozwiązania znane z rynków światowych.

Europejski Kongres Spa jest międzynarodowym forum wymiany myśli i doświadczeń pomiędzy specjalistami związanymi z rynkiem spa & wellness z całej Europy. Jego celem jest przedstawienie najnowszych trendów i rozwiązań biznesowych oraz promowanie najlepszych praktyk na rynkach rozwijających się Europy Środkowo-Wschodniej.

Program Kongresu oraz zakup biletów on-line:  kongresspa.pl

Do końca sierpnia promocja.

Zamiast 999 zł - cena za jedną osobę - tylko 799 zł netto - Oszczędzasz 20%

Cena za dwie osoby - 1398 zł netto - Oszczędzasz 30%
Cena za trzy osoby - 1798 zł netto - Oszczędzasz 40%

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres biuro@fundacjaspa.pl lub faksem pod numer 22 858 39 23

 

DZIĘKUJEMY NASZYM SPONSOROM ORAZ PARTNEROM:

 

 

                                         

 

              

 

        

 

        

 
STUDIO SPA TV  

Polska marka wellness & spa. Perspektywy rozwoju, szanse i zagrożenia.

W czasie III Europejskiego Kongresu Spa 2017 odbyła się dyskusja na temat polskiego rynku usług i spa, którą poprowadził naczelny miesięcznika Hotelarz - Rafał Szubstarki. O przyszłosci polskiej branży rozmawiał z dr Bartłomiejem Walasem, wiceprezesem POT, dr Janem Golbą, prezesem Stowarzyszenie Gmin Uzdrowiskowych RP oraz Adamem Hokiem, prezesem Fudnacji Polskie Centrum Spa Kołobrzeg. 

Obejrzyj video

Zapisz się na newsletter

Newsletter: