Raport Rynek Hotelowych Spa 2013

Już drugi rok z rzędu Europejska Fundacja SPA przy współpracy z Wyższą Szkołą Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku przeprowadziła badania rynku hoteli SPA w Polsce. Celem zainicjowanych badań było uzyskanie aktualnego obrazu rodzimej hotelowej branży SPA, analiza bieżących trendów rozwojowych oraz wyznaczenie standardów benchmarkingu dla tej gałęzi hotelarstwa.

Czytaj więcej...

Zostań S.M.A.R.T Managerem Spa

Bycie S.M.A.R.T.managerem w dzisiejszych czasach w branży spa to prawdziwe wyzwanie! Rosnąca konkurencja na rynku sprawia, że nie wystarczy już otworzyć hotelowego lub dziennego spa, aby odnieść sukces finansowy. Dlatego przed managerami stawia się coraz większe wymagania w zakresie nie tylko sprawnego zarządzania, ale też zwiększania przychodów i zysków. 


Dlatego w czasie tegorocznej edycji #EKSPA2018 zamierzamy  przedstawić sposoby, które ułatwią Wam osiągnięcie tego celu.

Poznacie:

➡️ najważniejsze wskaźniki mierzenia efektywności spa (KPI),
➡️ skuteczne metody zwiększania przychodów,
➡️ sposoby wykorzystania mediów społecznościowych w codziennej pracy 

Dowiecie się:

➡️  w jaki sposób budować trwałe relacje z klientami i współpracownikami,
➡️  jak stworzyć "turkusowy" model zarządzania,
➡️ jak połączyć usługi wellness i medical z korzyścią dla klienta i własnego biznesu.

Swoją wiedzą podzielą się z Wami eksperci z Polski, Łotwy, Wielkiej Brytanii i Węgier – dyrektorzy wiodących europejskich spa oraz biznesowi mentorzy z wieloletnim doświadczeniem.

Pełny program i informacje o Europejskim Kongresie Spa znajdziecie na 
www.kongresspa.pl
STUDIO SPA TV  

Polska marka wellness & spa. Perspektywy rozwoju, szanse i zagrożenia.

W czasie III Europejskiego Kongresu Spa 2017 odbyła się dyskusja na temat polskiego rynku usług i spa, którą poprowadził naczelny miesięcznika Hotelarz - Rafał Szubstarki. O przyszłosci polskiej branży rozmawiał z dr Bartłomiejem Walasem, wiceprezesem POT, dr Janem Golbą, prezesem Stowarzyszenie Gmin Uzdrowiskowych RP oraz Adamem Hokiem, prezesem Fudnacji Polskie Centrum Spa Kołobrzeg. 

Obejrzyj video

Zapisz się na newsletter

Newsletter: