Raport Rynek Hotelowych Spa 2013

Już drugi rok z rzędu Europejska Fundacja SPA przy współpracy z Wyższą Szkołą Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku przeprowadziła badania rynku hoteli SPA w Polsce. Celem zainicjowanych badań było uzyskanie aktualnego obrazu rodzimej hotelowej branży SPA, analiza bieżących trendów rozwojowych oraz wyznaczenie standardów benchmarkingu dla tej gałęzi hotelarstwa.

Czytaj więcej...

Niebiański kurs dla masażystów!

Szukasz inspiracji lub zabiegowego bestsellera do Twojego menu spa? Weź udział w kursie masażu prowadzonym przez Jean-Guy de Gabriac'a, jednego z najbardziej cenionych trenerów na świecie. Szkolenie pt. Niebiański Masaż Relaksacyjny odbędzie się już 3-4 kwietnia w Krakowie.

W ciągu dwóch dni kursanci będą mogli się nauczyć 60 minutowego masażu zawierającego unikalne technik relaksacyjne, które ukoją napięcia fizyczne, nerwowe oraz psychiczne. Zabieg został w całości opracowany przez Jean-Guy de Gabriac'a, które prowadzi kursy dla ośrodków spa na całym świecie. Dzięki poznaniu jego zaawansowanych technik terapeuci spa:

  • wejdą na wyższy poziom umiejętności,
  • dowiedzą się, że ciało jest jak sześciowarstwowe ciasto,
  • nauczą się wykonywać efektywny masaż fizjoterapeutyczny, które nie tylko nie pozbawia zabiegu uroku, ale pozostawia u klienta niezapomniane doświadczenie wellness. 

Szkolenie w całości będzie tłumaczone na język polski, a uczestnicy będą pracować w małej grupie. Zdobędą też oryginalny certyfikat Europejskiej Akademii Spa

Kurs odbędzie się w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia, ul. Krowoderska 73, 31-158 Kraków.

Koszt: 800 zł / osoba

Zapisy na stronie 

https://akademiaspa.konfeo.com
STUDIO SPA TV  

Polska marka wellness & spa. Perspektywy rozwoju, szanse i zagrożenia.

W czasie III Europejskiego Kongresu Spa 2017 odbyła się dyskusja na temat polskiego rynku usług i spa, którą poprowadził naczelny miesięcznika Hotelarz - Rafał Szubstarki. O przyszłosci polskiej branży rozmawiał z dr Bartłomiejem Walasem, wiceprezesem POT, dr Janem Golbą, prezesem Stowarzyszenie Gmin Uzdrowiskowych RP oraz Adamem Hokiem, prezesem Fudnacji Polskie Centrum Spa Kołobrzeg. 

Obejrzyj video

Zapisz się na newsletter

Newsletter: